Başvurular

Sosyal market yardım başvuru 2022

Sosyal market yardım başvuru 2022, iş başvuru bölümüzde Sosyal market yardım başvuru 2022 ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Sosyal market yardım 2022 başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Sosyal market yardım başvuru

Sosyal market yardımları arasına katılan Beyoğlu Sosyal Market Yardım başvurusu yapabilmeniz için sizlere bir makale hazırlamak istedik. Yazımızda Sosyal market yardım başvurusu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir ve başvuru linkine tıklayıp sosyal market başvurunuzu yapabilirsiniz..

Sosyal Market Projesi Beyoğlu’nda ikamet eden ve ikamet ettiği yer itibari ile hemşerilik bağı ile birbirine bağlı yardıma muhtaç vatandaşlarımıza modern çağın niteliklerine yakışır şekilde destek olmak üzere kurulmuştur.

Sosyal Market Projesi Beyoğlu

Beyoğlu’ nda ikamet eden ihtiyaç sahibi ve dezavantajlı kesimlerin yaşam kalitelerini arttırmak, sosyal yardım ve sosyal hizmet üniteleri kurarak, insan onuruna yakışır şekilde sosyal yardım hizmetlerini sunmak, sosyal dayanışmayı ön planda tutarak ilçe sakinlerinin müşterek ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir hizmet modelidir.

Sosyal market yardım başvuru için TIKLAYIN

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu