Başvurular

Sözleşmeli 65 sağlık personeli alımı yapılacak!

Sözleşmeli 65 sağlık personeli alımı yapılacak!, iş başvuruları bölümünde Sözleşmeli 65 sağlık personeli alımı yapılacak! ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Sözleşmeli 65 sağlık personeli alımı yapılacak! ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Sözleşmeli 65 sağlık personeli alımı yapılacak!

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi bugün yeni bir personel alım ilanı paylaşımı yaptı. İlana göre Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesine Sözleşmeli 65 sağlık personeli alımı yapılacak! Sağlık personeli alımı başvuruları bugün başladı ve 15 gün sürecektir. Personel alımına ilişkin yayına giren ilanda şu bilgilere yer verildi.

KPSS ŞARTI

Üniversite Araştırma Hastanesine Lisans Mezunları için KPSSP3, Ön Lisans mezunları için KPSSP93, Ortaöğretim Mezunları için KPSSP94 KPSS (B) grubu puan sıralamaları esas alınmak suretiyle anlaşmali sağlık personeli alınacaktır.

BAŞVURADA İSTENEN BELGELER

www.ksu.edu.tr adresinden temin edilecek başvuru formu ekinde;
1- Diploma / Geçici Mezuniyet Belgesi sureti yahut kare kodlu e-Devlet çıktısı)
2- Nüfus Cüzdanı fotokopisi
3- KPSS Sonuç Belgesi
4- Deneyim Belgesi (istediğimiz alanda çalıştığını gösterir belge ve SGK hizmet dökümü)
5- İstenilen alandaki eğitim belgesi
6- İstenilen alandaki sertifika

BAŞVURU ŞEKLİ VE YERİ:

Başvurular, ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı tarihten bu yana 15 (on beş) gün içinde Üniversitemizin Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacaktır. Süresinde yapılmayan ve posta ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.
Başvuru işlemleri sırasında gerçeğe aykırı belge verdiği veya beyanda olduğu yahut eksik evrak verdiği sonradan tespit edilenler ile istediğimiz belgeleri ibraz etmeyenlerin başvuruları geçersiz sayılacak, anlaşmaleri yapılmış olsa dahi iptal edilecek, ile ilgili yasal işlem yapılacaktır.

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI

KPSS (B) grubu puan sıralamasına (KPSS puanlarının eşit olması halinde mezuniyet tarihi önce olan, mezuniyet tarihlerinin de eşit olması halinde doğum tarihi büyük olan adaya öncelik tanınır.) göre hak kazanan adayın ismi, başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 15 (on beş) iş günü içinde www.ksu.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Kadronun 5 (beş) katı kadar yedek aday belirlenecektir. Asil kazananlardan başvuran olmadığı takdirde yahut aranan şartları taşımadığı tespit edilenlerin yerine yedek kazananlardan sırasıyla KPSS puan üstünlüğü dikkate alınarak yerleştirme yapılacaktır. Bu ilan tebliğ mahiyetinde bulunacağından, bunun bunun yanında tebligat yapılmayacaktır. Adayla hizmet anlaşmasi yapılacak olup, anlaşmade gösterilen şartları yerine getirmeyen adayın anlaşmasi 1 (bir) ay içinde fesih edilecektir.

Sözleşme yapmaya hak kazanan adaylar, sonuçların ilan edilmesinden sonra istenecek belgeler, başvuru zamanı, evrakların teslim edilme şekli ve diğer şartlar Üniversitemiz www.ksu.edu.tr adresinden bunun bunun yanında ilan edilecektir.

Başvuru yapılırken tereddütte düşülmesi halinde mesai saatleri içinde Personel Daire Başkanlığına ait (0344) 300 1205 (0344) 300 1203 numaradan bilgi alınabilir.

Resmi ilanı görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu