Başvurular

Starbucks Personel Alımı ve İş ilanları

Starbucks Personel Alımı ve İş ilanları, iş başvuruları bölümünde Starbucks Personel Alımı ve İş ilanları ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Starbucks Personel Alımı ve İş ilanları ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Starbucks Personel Alımı ve İş ilanları

Starbucks insan kaynakları birden çok şehirdeki kafe/mağazasına Barista ve çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapıyor. Neredeyse her şehirde bir mağazası bulunan Starbucks eleman alımı ile alakalı iş ilanları paylaşımı yaptı. Çalışmak isteyen adayların iş başvurularını kabul edecek olan Starbucks’a sitemizden başvuru uygulayabilirsiniz.

Starbucks Kahve Şirketi

Starbucks bir American Kahve şirketidir. 1971 senesinde ufak bir dükkanda başlayan macera bugün birden çok ülkede hemen hemen herkesin uğrak noktası haline gelmiştir. İnsanlara işinden ve evinden sonra uğrayabileceği bir nokta oluşturma durumu düşünüldükten sonra, Starbucks gibi bireylerin eve giderken yada işe giderken uğrayıp dinlenebileceği yada eğlenceli vakitler geçirebileceği yahut dostları ile sohbet ederken lezzetli bir kahve içirilmesini amacında olan bu işletme bugün dünyanın sayılı kahve işletmelerinden birisi olarak karşımıza gelmiştir. İnsanların lezzetli bir kahveden öte içerek deneyim sağladığı bir şirket profili çizmektedir.

Starbucks Personel Alımı ve İş İlanları

Starbucks hemen hemen herkesin bildiği gencinden yaşlısına kadar herkesin kahvesini beğenerek içtiği şirketlerden biri olma özelliğini taşır. Türkiye’de hemen hemen her şehirde bulunmaktadır. Okuldan çıkan öğrenciler işinden çıkan çalışanlar ve boş zamanlarıni dostları ile kahve içerek sohbet eşliğinde geçirenlerin tercih ettiği bir noktadır. Hizmet self servis olarak verilmektedir. Yani mağazalara gelen müşteriler ilk kez siparişi verip fiyatını ödeyerek size ait bir bardak seçerler. Bu bardağın üstüne genelde isminizi sorup isminizi yazarlar.

Bazı durumlarda müşteriler özel tekliflerde bulunarak bardağın üstüne farklı şeyler yaza bilmektedir. Siparişinizi alan kasiyer bardağı Barista‘ya ileterek kahvenizin hazırlanmasındaki ilk aşama tamamlanır. Bu arada size hangi kahveden içmek istediğiniz ve yumuşak içim mi sert içim mi gibi sorular sorulur. Yani Starbucks müşteri isteğine göre kahve kıvamını ayarlaya bilmektedir.

Starbucks mağazalarında bunun yanı sıra evinize götürmek üzere kahve çeşitleri satın alabilir bunun yanı sıra kahve içebileceğiniz fincanlar ve bardaklar da satın alabilmeniz olabilecekdür. Starbucks çalışanlarını önemser ve üyelerine daha iyi hizmet verebilmek için sürekli olarak eğitimler verir. Eğitimlerde hangi aromadan ne kadar koymanız gerektiğini hangi çekirdeklerden ne kadar eklemeniz gerektiği ile alakalı geniş bir şekilde bilgiler verilmektedir.

Starbucks işe alım süreci alakalı şirketin insan kaynakları aracılığı ile yürütülmektedir. Starbucks genelde kasiyer ve Barista alımı yapmaktadır. Starbucks iş ilanlarını farklı zamanlarda kariyernet, linkedin, yenibiris gibi sitelerde yayınlamaktadır. İş başvurusu yapabilmeniz için Starbucks’ın resmi sitesinde başvuru bölümü bulunmaktadır. Buradan iş ilanlarını görüntüleyebilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Starbucks Barista alımına İş Başvurusu.

Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin
0 Paylaşımlar

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu