Biyografiler

Tamer Yeşildağ kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Tamer Yeşildağ kimdir, biyografi kategorimizde 16 Haziran 1985 doğumlu ve mesleği Youtuber olan Tamer Yeşildağ biyografisini paylaşalım istedik. Tamer Yeşildağ kimdir?, Tamer Yeşildağ nereli?, Tamer Yeşildağ kaç yaşında, tüm detaylar Tamer Yeşildağ biyografi makalemizde..

Tamer Yeşildağ kimdir? – Biyografisi

Tamer Yeşildağ

Tamer Yeşildağ Kimdir?

16 Haziran 1985 senesinde dünyaya İstanbul’da gözlerini açmıştır. İlk, orta ve lise eğitimlerinden sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü’ne girip buradan mezun olmuştur. Esasen Kırklareli Lüleburgazlıdır. Namı diğer Oyun Delisi ilk Youtube videosunu Tamer Yeşildağ adlı kişisel Tou tube kanalına 10 yıl önce yüklemiş ardından Turuncu Levye adlı Youtube kanalında editörlük yapmıştır. Oradan ayrıldıktan sonra MediaKraft şirketine bağlı Oyun Delisi kanalında editörlüğe başlamıştır. Oyun Delisi kanalı kısa bir sürede Yeşildağ’ın çalışmaları ile kısa bir sürede yüzbinlere ulaşmış şu anda hemen hemen 1.5 milyondan fazla aboneliğe ulaşmıştır. Özellikle Gta 5 videoları ile tanınan Tamer Yeşildağ sağlam bir FPS oyuncusudur. Duman isminde bir kedisi ve Alis isminde bir köpeği mevcuttur. Kendisini internet bağımlısı, oyun delisi, fantastik ve bilimkurgu tiryakisi, sosyal platform hastası ve gezmen olarak tanımlamaktadır. Tamer Yeşildağ Kimdir? Burcu Nedir? Yaşı, Boyu, Kilosu Kaçtır? Soru ve yanıtlarını makalemizde bulacaksınızdır.

Tamer Yeşildağ’ın Mesleği Nedir?

Tamer Yeşildağ Türk Youtuberdır.

Tamer Yeşildağ Ne Zaman Doğdu?

16 Haziran 1985 senesinde dünyaya gözlerini açmıştır.

Tamer Yeşildağ’ın Boyu Kaçtır?

Tamer Yeşildağ 179 cm boy uzunluğuna sahiptir.

Tamer Yeşildağ’ın Kilosu Kaçtır?

Tamer Yeşildağ 78 kg ağırlığı civarındadır.

Tamer Yeşildağ’ın Yaşı Kaçtır?

16 Haziran 1985’te doğan Tamer Yeşildağ 35 yaşındadır.

Tamer Yeşildağ Hangi Burç?

16 Haziran günü doğan Yeşildağ yengeç burcu erkeğidir.

Tamer Yeşildağ’ın Göz Rengi Nedir?

Tamer Yeşildağ’ın göz rengi mavidir.

Tamer Yeşildağ’ın Saç Rengi Nedir?

Tamer Yeşildağ’ın saç rengi kumraldır.

Tamer Yeşildağ Nereden Mezun?

İlk, orta ve lise eğitimlerinden sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü’ne girip buradan mezun olmuştur.

Tamer Yeşildağ Nerede Doğdu?

16 Haziran 1985 senesinde dünyaya İstanbul’da gözlerini açmıştır.

Tamer Yeşildağ’ın Sosyal Medya Hesapları Nelerdir?

Yeşildağ’ın aktif kullandığı 434,3 takipçili İnstagram adresi @tameryesildag’dır.  Yine aynı isimli Twitter hesabında 49,4 bin takipçisi bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu