Başvurular

Türkiye Belediyeler Birliği Duyurdu! Başvuruları İçin Bugün Son Gün!

Türkiye Belediyeler Birliği Duyurdu! Başvuruları İçin Bugün Son Gün!, iş başvuruları bölümünde Türkiye Belediyeler Birliği Duyurdu! Başvuruları İçin Bugün Son Gün! ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Türkiye Belediyeler Birliği Duyurdu! Başvuruları İçin Bugün Son Gün! ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Türkiye Belediyeler Birliği Duyurdu! Başvuruları İçin Bugün Son Gün!

Türkiye Belediyeler Birliği 9 Memur alımı için yeni bir iş ilanı paylaşımı yaptı. Ankara’ da ikamet eden vatandaşlar başvurularını Tunus Cad. No:12 Kavaklıdere-Çankaya /ANKARA adresine şahsen başvurabilirler. Şartlara uyan adayların başvurmak için bugün son gün. İşte Türkiye Belediyeler Birliği 9 Memur alımı şartları…

Başvuru Şartları

  • Adayların 35 yaşını doldurmamış olması görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir, erkek adayların askerliğini yada muaf olmaları gerekmektedir.
  • Devlet güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekmektedir bu gösterilen şartları taşıyan adaylar başvuru yapabileceklerdir.
  • Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olup başvuru yapacak adayların 2020 yılı KPSS P3 puan türünden en az 80 puan almış olmaları, YDS sınavından B düzeyinde puan almış olmaları ve buna dair belgeleri olmaları gerekmektedir.

Üniversite Mezunu Olan Adaylarda Aranan Öğrenim Şartları

En az 4 yıllık eğitim veren hukuk, siyasi bilgiler, iktisadi, işletme, iktisadi ve idari bilimler, mimarlık, mühendislik fakülteleri ve fakültelerin avrupa birliği ve yerel yönetimler bölümerinden mezun olmaları gerekmektedir.

Memur Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvurular 5 Ekim 2021 tarihinde başlamış olup 15 Ekim 2021 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular Tunus Cad. No:12 Kavaklıdere-Çankaya /ANKARA adresine şahsen gidip yapabileceklerdir. Posta ve başka yollarla başvurular yapılmayacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu