Başvurular

Türkiye İstatistik Kurumu Personel Alımı Başladı! Şartları Nelerdir?

Türkiye İstatistik Kurumu Personel Alımı Başladı! Şartları Nelerdir?, iş başvuruları bölümünde Türkiye İstatistik Kurumu Personel Alımı Başladı! Şartları Nelerdir? ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Türkiye İstatistik Kurumu Personel Alımı Başladı! Şartları Nelerdir? ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Türkiye İstatistik Kurumu Personel Alımı Başladı! Şartları Nelerdir?

Bilişim uzmanı iş arayan vatandaşlar için Türkiye İstatistik Kurumu yeni bir iş ilanı paylaşımı yaptı. Resmi internet sitesinde yayına giren ilan ayrıntı kısmına göre 4 personel sınavla istihdam edilecek. Son başvuru tarihi 7 Ekim olarak belirlendi. Adayların başvuruları posta yoluyla kabul edilecek. Türkiye İstatistik Kurumu ilanının şartları…

İlanın Açıklamaları

  • Türkiye istatistik Kurumu Bilişim Teknolojileri Daire Başkanlığı ve Yazılım Daire Başkanlığı emrinde tam zamanlı olarak istihdam edilmek üzere sınavla 4 (Dört) adet Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır.
  • Adayların Strateji ve Bütçe Başkanlığı (https://kamuilan.sbb.gov.tr/) ve Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı (www.tuik.gov.tr) internet sitelerinde bulunan sınav ilanını inceleyerek, şartları sağlayanların başvurularını Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı Personel Daire Başkanlığı Devlet Mah. Necatibey Cad. No: 114 06420 Çankaya/ANKARA adresine şahsen yahut posta yoluyla yapmaları gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu