Başvurular

Türkiye Kömür İşletme Personel Alımı

Türkiye Kömür İşletme Personel Alımı, iş başvuruları bölümünde Türkiye Kömür İşletme Personel Alımı ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Türkiye Kömür İşletme Personel Alımı ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Türkiye Kömür İşletme Personel Alımı

kömür işletme kurumu personel alımları için yeni iş dostları alacağını açıkladı. Kömür işletme kurumu şifrketina iş başvurusu yaparak yaşamınızda yeni bir değişiklik yapmaya ne dersiniz? Personel alimi yapıldığını insan kaynaklarından duyuran Kömür işletme kurumu  yeni iş dostları arıyor. Sitemizden İş başvuru Formunu doldurabilirsiniz. Personel alımları için güncel medyadan hazırlayıp paylaşımı yaptığımız  haberimiz için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Türkiye Kömür işletme kurumu Personel Alımı ile ilgili

Türkiye’nin kömür gereksinimlerini karşılamaya yönelik çalışmalar yapan Tki kömür değerini arttırmayı hedeflemekte ve buna uygun personeller aramaktadır. Enerji ve yakıt politikasına uygun üretimler yapan Türkiye Kömür İşletme Kurumu ülkenin asfaltit , linyit , turp bitümlu şist gibi enerji ham maddelerini değerlendirerek azami ölçüde ülkenin gereksinimlerini karşılamaya çalışmaktadır. Kömür üretim maliyetlerinide en aza indirmeyi amacında olan Tki bu hususta yardımcı çalışma dostları aramaktadır. İşçi alımlarına büyük bir önem veren Tki her eğitim düzeysindeki vatandaşlarada çalışma olanakları sağlamaktadır. Vizyonu ile büyük bir öneme sahip olan Tki kurumu iş başvurularını kabul etmeye başlamıştır. Sizde Türkiye Kömür işletme Kurumunun Personel Alımlarına başvuru yapmak istiyorsanız sitemizden iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

İnsan Kaynakları

Türkiye Kömür İşletme Kurumu Kpss ile personel alımı yapmaktadır. Personeller Başvurusunu Kpss e yerleştirme sonuçlarına göre yapabilmektedir. Yerleştireceğiniz departman eğitim düzeynize ve mesleğinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Hangi ile yerleştireleceğiniz ise kpss de yapmış olduğunuz il tercihlerine göre belirlenir. Kadrolu yada anlaşmali personel olarak çalışma yaşamınızı sürdürebilirsiniz. Sözleşmeli olan personeller Çalışma performanslarına göre değerlendirilip kadroya alınırlar. Tki Kadro için istediği süreyi personeline tanımakta ve kadrosuz olarak da sürdürme hakkına sahiptir.

Adaylardan İstenilen Belgeler 

1-) Nüfus Cüzdanı aslı

2-) Diploma aslı

3-) 12 adet vesikalık renkli fotoğraf (son altı ay içinde çekilmiş)

Türkiye Kömür İşletme Çalışma Şartları

Türkiye kömür işletme kurumu çalışma saatlerini departmanlara göre vardiyalı sisteminde haftalık iş saatine göre farklı farklı ayarlamıştır. Çalışma saatleri amirinizin yönetiminde belirlenir Şefiniz ile siz değerli okurlarımıza açıklamalur. Çalışma şartları Tki’nin yönetim kataloğuna göre belirlenmektedir. Buradan çalışma şartları ile alakalı geniş bir şekilde bilgi edinebilirsiniz. Türkiye Kömür İşletmeleri kurumu personel alımları ile ilgili daha kapsamlı bir şekilde bilgi almak için tıklayınız.

Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin
0 Paylaşımlar

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu