Başvurular

Türkiye’nin Bir Çok İlinde Bekçi Alımları Başladı! 111 Bekçi Alım Şartları…

Türkiye’nin Bir Çok İlinde Bekçi Alımları Başladı! 111 Bekçi Alım Şartları…, iş başvuruları bölümünde Türkiye’nin Bir Çok İlinde Bekçi Alımları Başladı! 111 Bekçi Alım Şartları… ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Türkiye’nin Bir Çok İlinde Bekçi Alımları Başladı! 111 Bekçi Alım Şartları… ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Türkiye’nin Bir Çok İlinde Bekçi Alımları Başladı! 111 Bekçi Alım Şartları…

İŞKUR, resmi internet sitesinden mühim bir açıklama yaptı. Bekçi olmak isteyen fakat başvuruları bekleyen adaylar için Türkiye genelinde 100’den fazla bekçi alımları başladı. Personel alımları İŞKUR üzerinden yapılacak. Şartlara uyan bekçi adayların alınacağı Türkiye’nin birden çok ilinden toplam 111 bekçi alım şartları…

BEKÇİ ALIM BAŞVURU ŞARTLARI

T.C. Vatandaşı olmak,

İlköğretim, Lise, önlisans ve lisans mezunu olmak yurt dışı okullardan mezun olanların denklik belgesine sahip olmaları, (Mezuniyet derecesi, ilanlara göre değişebilir)

18 yaşını tamamlamış olmak,

Adayların sağlık yönetmeliği şartlarını taşımaları, silah taşımaya engel bir durumun olmaması, herhangi bir yüz kızartıcı suçtan ceza almamış olmaları.

Çalışmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorununun olmaması

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu