Başvurular

Ücretsiz İş İlanını Yayınla

Ücretsiz İş İlanını Yayınla, iş başvuruları bölümünde Ücretsiz İş İlanını Yayınla ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Ücretsiz İş İlanını Yayınla ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Ücretsiz İş İlanını Yayınla

Günümüz Türkiye’sinde birden çok iş ilanı sitesi ve kariyer sitesi mevcuttur. İş arayan binlerce vatandaş ile işveren birden çok şirketin ara buluculuğunu yapan bu sitelerde personel bulmak gerçekten kalıcı bir çözüm sağlamaktadır. Sürekli Güncellenen İş İlanı ile iş arayanları buluşturan siteler ve sitemiz iş verenlere büyük rahatlıklar sağlamaktadır.

İş İlanı yayımlayan birden çok site artık ücretli personel elde etmektedir. Yani işveren şirket kariyer sitelerinden personel elde etmek için iş ilanını yayımlayan siteye belli bir miktarda ücret ödemesi gerekmektedir. Bazı şirketler sürekli olarak sirkülasyon problemi yaşadığından sürekli olarak eleman ihtiyacı duyabilmektedir. Bu sitelerde ne yazık ki her Cv için ücret ödemek zorunda kalmaktadır.

İşveren ufak işletmeler, ücretsiz iş ilanı yayımlamakta zorlanmaktadır. Personel bulmak için para ödemek istemeyen ufak çaptaki işletmeler çözümü dükkan camına iş ilanı asmak ve çevresine haber salmakla çözüm sağlamaya çalışmaktadır. Bu çoğu zaman bir meslek sahibi olmayan yada uzmanlık istemeyen işler olabilmektedir. Buna çözüm getirmeye çalışıyoruz.

İş İlanı vermek Ücretsiz

Covid-19 virüsünün ülkemizde görülmesi ile birlikte birden çok işletme zarar görmüş, kısa süreli kapanmak zorunda kalmıştır. Bu nedenle birden çok işçi, eleman ve personel işlerinden çıkarılmak zorunda kalmıştır. Devletin işten çıkarma yasağı getirmesi ile birlikte bu sorun ortadan kalksa da, işten çıkarma yasağı getirilene kadar ki zamanda işsiz kalan ve öncedensinde iş bulmakta zorlanan vatandaşlar ile birlikte sayı çoğalmıştır.

Sokağa çıkma yasağının gevşetilmesi ile birlikte açılan işletmeler personel ve eleman arayışına başlamıştır. Eleman bulamayan işletmeler bazı kariyer sitelerinde ücretsiz ilan vermek istese de bu yalnızca sağlık personeli için geçerli olmaktadır. Bundan dolayı elemanpersonelalimi.com olarak büyük, ufak orta ölçekli tüm şirketler için sitemizde iş ilanı yayınlamanız ücretsiz.

Sitenize Nasıl İş İlanı verebilirim?

Sitemize iş ilanı vermenizin en güzel tarafı kolay bir şekilde olmasıdır. Sizleri sürekli olarak sorulan sorular ve bir şeyleri yazmakla alt alta gelen soru sekmelerini doldurmakla uğraştırmıyoruz. Size vereceğimiz mail adresimize hangi iş ihtiyacı için personel aradığınızı ve kendince istediğiniz kriterleri yazmanız yeterli gelmektedir. Yani tek bir mail göndermek yeterli.

İş İlanımız nasıl Gözükecek ?

Bize istediğiniz kriterleri ve ihtiyaç olan pozisyonu açıkladıkten sonra arkanıza yaslanabilirsiniz. Çünkü editörlerimiz vermiş olduğunuz bilgiler ışığında Şirketinizin profilini araştırarak trafik çekecek bir iş ilanı içeriği hazırlayacak. Sitemiz günlük hemen hemen 1000 birinin ziyaret ettiği bir iş ilanı platformudur. İhtiyaç duyduğunuz pozisyona özel trafik çekecek bir makale ile istediğiniz personeli bulmanızı sağlayacağız.

Adaylar Nasıl Başvuru yapacak?

İşin burası tamamen size kalmış ister mail ile ister telefon ile isteğe göre yalnızca öz geçmiş iletimi yapabiliriz. Telefon ve mail ile alınan başvurularda hiç bir aksiyon göstermeyeceğiz. İş tamamen sizin İnsan kaynaklarınız yahut iş veren ve iş arayan aday ile aranızda. Biz yalnızca İş arayan ve işverenleri buluşturmakla görevliyiz. İş İlanını mail olarak gönderirken nasıl sizinle nasıl iletişim kurulması gerektiğini belirtiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ücret Ödeyecek miyim?

|Hayır. Sitemizde iş bulmak ve iş ilanı yayınlamak tamamen ücretsizdir.

İstediğim zaman yayından kaldırabilir miyim?

|Evet. Sadece bize bildirmeniz yeterli.

Sitenizde Üyelik açmak gereklimi?

|Hayır. Sitemiz iş arayan ve iş verenler için üyelik istememektedir.

Sitenize Nasıl İş İlanı verebilirim?

İstediğiniz kriterleri, Çalışma ili, Şirket adı, Süreli ise zamanını altını çizerek [email protected] adresine e-posta olarak göndermeniz yeterli. İş İlanınız editörlerimiz aracılığıyla hazırlandıktan sonra sitemizde yayımlanarak size bilgi verilecektir. En kısa bir sürede başvuru oluşturmaya çalışacağız.

Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin
0 Paylaşımlar

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu