Başvurular

Vakıflar Genel Müdürlüğü (VGM) 60 KPSS İle İşçi Alım İlanı Yayımladı

Vakıflar Genel Müdürlüğü (VGM) 60 KPSS İle İşçi Alım İlanı Yayımladı, iş başvuruları bölümünde Vakıflar Genel Müdürlüğü (VGM) 60 KPSS İle İşçi Alım İlanı Yayımladı ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Vakıflar Genel Müdürlüğü (VGM) 60 KPSS İle İşçi Alım İlanı Yayımladı ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Vakıflar Genel Müdürlüğü (VGM) 60 KPSS İle İşçi Alım İlanı Yayımladı

Vakıflar Genel Müdürlüğü resmi gazete aracılığıyla bir ilan yayımlayarak; İstanbul Vakıflar 1.Bölge Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere işçi alımı yapacağını açıkladı.

KPSS puan sıralaması esasına göre yapılacak olan personel alım ilanına başvuruda bulunacak adayların dikkat etmeleri gereken tüm hususlar şu biçimde, 

VGM İŞÇİ ALIM İLANI

Vakıflar Genel Müdürlüğü aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanında alım Aşçı kadrosuna yapılacağı bildirildi. Önlisans mezunu adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanında adayların en az 60 KPSS puanına sahip olmaları isteniyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Kurum aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanında bulunan açık kadroları ve KPSS şartını siz değerli okurlarımıza aktardık. İlan metninde bulunan diğer başvuru koşulları ise şu biçimde,

İlana başvuru yapacak adayların; Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Özel kanun ve diğer mevzuatta bulunan şartları taşımak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel sağlık problemi bulunmamak, ÖSYM aracılığıyla 2018 senesinde yapılan KPSS sınavına girmiş ve KPSSP93 türünden en az (60) puan almış olmak,Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli yahut muaf olmak), şartlarfını sağlamaları gerekiyor. 

Bu şartların yanında adayların bunun bunun yanında Meslek Yüksekokullarının Aşçılık bölümlerinden mezun olmak İki yıl mesleki deneyiminin olması şartları yer alıyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvuru koşullarına haiz olan adaylar başvurularını 11 tarihinden 15 Mart tarihine kadar internet üzerinden yapacaklar. İlana başvurular Türkiye İş Kurumu aracılığıyla kuruma bildirilecek. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu