Biyografiler

Yeşim Gül Akşar kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Yeşim Gül Akşar kimdir, biyografi kategorimizde 22 Mayıs 1966 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Yeşim Gül Akşar biyografisini paylaşalım istedik. Yeşim Gül Akşar kimdir?, Yeşim Gül Akşar nereli?, Yeşim Gül Akşar kaç yaşında, tüm detaylar Yeşim Gül Akşar biyografi makalemizde..

Yeşim Gül Akşar kimdir? – Biyografisi

Yeşim Gül Akşar (Arıza Dizisi)

Yeşim Gül senelerca dizi ve film sektörüne emek vermiş ünlü isimlerdendir. Yeşim Gül’ün tiyatro kökenli bir sanatçı olması ve deneyimi aracılığıyla bir çok genç oyuncuya oyuncu koçluğu da yapmıştır. Bugüne kadar çok değişik konuya sahip dizi ve filmlerde roller almış olsa da Kanal D ekranlarının efsane dizisi Arka Sokaklar da Leman kişiliğine hayat vermesiyle seyircinin hafızasına kazınmayı başarmıştır.  Yeşim Gül Akşar Kimdir? Nerelidir? Yaşı, boyu,burcu kilosu nedir? Sevgilisi Serdar Peçen kimdir gibi merak ettiğiniz sorular ve yanıtlar siz değerli okurlarımız için yayına giren makalemizde…

Yeşim Gül Mesleği Nedir?

Yeşim Gül Akşar oyunculuk mesleğini uzun seneler boyunca icra etmiş bir sanatçıdır. Bunun bunun yanında kendisi seslendirme sanatçısı olarak da bilinmekte.

Yeşim Gül Ne Zaman Doğdu?

Oyuncu Yeşim Gül’ün doğum tarihi 22 Mayıs 1966’dır.

Yeşim Gül Boyu Kaç?

Ünlü oyuncu Yeşim Gül 170 santimetre boy uzunluğuna sahip bir kadındır.

Yeşim Gül Kaç Kilo?

Yeşim Gül 65 kilo ağırlığındadır.

Yeşim Gül Kaç Yaşında?

Oyuncu Yeşim Gül yıl 2022 yılı itibari ile 54 yaşındadır.

Yeşim Gül Hangi Burçtur?

Yeşim Gül İkizler burcu kadınıdır.

Yeşim Gül Doğal Göz Rengi nedir?

Oyuncunun doğal göz rengi eladır.

Yeşim Gül Doğal Saç Rengi Nedir ?

Oyuncu Yeşim Gül’ün koyu kahverengi tonlarda saç rengine sahip olduğu bilinmekte.

Yeşim Gül Nerede Doğdu?

Usta sanatçı Yeşim Gül Ankara’da dünyaya gelmiş oyunculardandır.

Yeşim Gül Nereden Mezun?

Yeşim Gül Akşar Ankara’da bulunan Hacettepe Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Hacettepe Üniversitesi’nde okumak için tercih ettiği bölüm ise Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’dür.

Yeşim Gül Sevgilisi Serdar Peçen Kimdir?

Oyuncu Yeşim Gül’ün sevgilisi Serdar Peçen, çocukluğu ve gençliği boyunca Almanya’da ve Türkiye’de yaşam sürmüştür. Türkiye’ye temelli dönüş yaptıktan sonra tiyatro eğitimleri almıştır. Tiyatro eğitimi aldığı sırada işaret dili ile konuşma eğitimlerine de merak salmıştır. Hmene ardından Serdar Peçen pandomim ile uğraşmış ve Türkiye’de pandomim santçısı olarak tanınmıştır. Ayrıca kendisinin işitme engeli olduğu da bilinmekte.

Yeşim Gül Sevgilisi Serdar Peçen Neden İntihar Etti?

Geçen sene(2019) intihar haberleri gündeme düşmüştü.Aktarılan haber kanallarına göre Yeşim Gül ve Serdar Peçen içinde birlikte çektikleri krediyi ödeyememeleri gerekçesiyle tartışmaya başlamışlar ve hemen ardından intihar eylemi gerçekleşmişti.

Yeşim Gül’ün Dizi ve Filmleri?

Ömre Bedel

Sensiz Olmaz

Tatlı Bela Fadime

Gülpare

Bizim Evin Halleri

Oyun Bitti

Yeşim Gül Sosyal Medya Hesapları Nelerdir?

Yeşim Gül’ün instagram kullanıcısı olduğu bilinmekte. Ünlü sanatçının bu hesapta 15.7K takipçisi mevcuttur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu