Başvurular

Yükseköğretim Kalite Kurulu Yeni Bir İlan Yayınladı! Bilgisayar Mühendisi, Büro Personeli…

Yükseköğretim Kalite Kurulu Yeni Bir İlan Yayınladı! Bilgisayar Mühendisi, Büro Personeli…, iş başvuruları bölümünde Yükseköğretim Kalite Kurulu Yeni Bir İlan Yayınladı! Bilgisayar Mühendisi, Büro Personeli… ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Yükseköğretim Kalite Kurulu Yeni Bir İlan Yayınladı! Bilgisayar Mühendisi, Büro Personeli… ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Yükseköğretim Kalite Kurulu Yeni Bir İlan Yayınladı! Bilgisayar Mühendisi, Büro Personeli…

Yükseköğretim kurumlarının amacı dış değerlendirmesini yapmak, Akreditasyon kuruluşlarının yetkilendirilmesi ve tanınması süreçlerini yürütmek ve Yükseköğretim kurumlarında kalite güvencesi kültürünün içselleştirilmesi ve yaygınlaştırılmasını sağlamak olan Yükseköğretim kalite kurulu yeni bir iş ilanı paylaşımı yaptı. Resmi gazetede yayına giren ilana göre 5 anlaşmali personel alımı yapılacak. Son başvurular 10 Eylül 2021 tarihine kadar kabul edilecek olan ilanın ayrıntı kısmı…

Genel Şartlar:
1.Başvuracak adaylarda yukarıda gösterilen özel şartlar ile 657 sayılı DMK’nın 48. maddesinde gösterilen aşağıdaki genel şartlar aranır.
2.Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik yahut yaşlılık aylığı almıyor olmak.
3.Başvuracak adayların durumunun; 657 sayılı DMK’nın 4/B maddesinin “Böylelikle istihdam edilenler, hizmet anlaşmasi esaslarına aykırı hareket etmesi sebebiyle kurumlarınca anlaşmalerinin feshedilmesi yahut anlaşma dönemi içinde Cumhurbaşkanı Kararı ile tespit edilen istisnalar hariç anlaşmayi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden bu yana bir yıl geçmedikçe kurumların anlaşmali personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.” hükmüne uygun olması gerekmektedir.
4.Başvurular dijital ortamda 01/09/2021-10/09/2021 tarihleri içinde alınacaktır.
Adaylar, başvurularını 10/09/2021 tarihi saat 23:59:59’a kadar e-Devlet üzerinde YÖKAKKariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden gerçekleştirebilecek olup açıklamada gösterilen süre içinde şahsen yahut posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
(Gerçeğe aykırı belge verenler veya beyanda bulunanlar ile ilgili yasal işlem yapılacak, atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecek, idare aracılığıyla kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.)

Özel Şartlar:
KPSS B grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle;
Lisans Mezunları için 2020 yılı KPSS(B) grubu KPSSP3 puan türü, Ön Lisans mezunları için 2020 yılı KPSS(B) grubu KPSSP93 puan türü dikkate alınacaktır.
Sadece bir unvan için başvuruda bulunulacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu