Başvurular

Aydın Belediyesi 18 işçi alımı yapıyor 2022

Aydın Belediyesi 18 işçi alımı yapıyor 2022, iş başvuru bölümüzde Aydın Belediyesi 18 işçi alımı yapıyor ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Aydın Belediyesi 18 işçi alımı yapıyor başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Aydın Belediyesi 18 işçi alımı yapıyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamı içinde işçi alımı yapacağını açıkladı. Aydın Büyükşehir Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamı içinde 8 beden işçisi ve 10 beko loder operatörü alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 18 Ocak 2019 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler yazımız devamındadır.

Aydın Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana gün içinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli olarak (daimi), geçici iş gücü isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

Beden işçisi alımı

 • Taşıma, kaldırma, istifleme vb. konularda kol gücünü kullanabilme
 • Kürek, el arabası vb basit işçilik cihazlarıni gerekli yerlerde kullanabilme

Bekoloder operatörü alımı

 • Bekoloder kullanımı hususunda ehliyete yahut belgeye sahip olma
 • En az b sınıfı ehliyete sahip olma
 • Bekoloder kullanımı hususunda tecrübe sahibi olma

Diğer genel başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

 • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak
 • Aydın il sınırları içinde 01.06.2016 tarihinden bu yana en az 2 senedir ikamet etmek
 • 18 yaşını bitirmiş ve 50 yaşını doldurmamış olmak
 • Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak
 • Kamu haklarından mahrum olmamak
 • Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde gösterilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl yahut daha fazla süreyle hapis cezasına veya affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama yahut kaçakçılık suçlarında n mahkûm olmamak
 • Askerlik ile ilişkisi bulunmamak
 • Emekliliğe hak kazanmamış olmak yahut emekli olmamak

Taraflar içinde yapılacak olan iş anlaşmasi, güvenlik soruşturması neticelendiktan sonra olumsuz bir sonuç olması durumunda işveren aracılığıyla tek taraflı feshedilecektir.

Başvuru yapmak isteyenler CV’lerini e posta yoluyla göndereceklerdir.

E posta adresi : [email protected]

Başvuru adresi : Güzelhisar Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı 99/2 Efeler Aydın

Bu makalemizde Aydın Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan işçi alımı ilanı ile ilgili başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları ile ilan ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler paylaştık. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye aracılığıyla yayına giren tüm ilanlara Aydın Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu